GMINNE OBCHODY DNIA KOBIET w SADOWNEM

2020.03.08.17 marca 2020 r. w sali OSP w Sadownem w godzinach wieczornych zrobiło się gwarno i wesoło – rozpoczęły się gminne obchody Dnia Kobiet.

Ktoś mógłby powiedzieć „powtórka z lat ubiegłych: występ Grupy Teatralnej BAJ, koncert grupy artystycznej z Łochowa o ciekawej i zarazem trudnej do zapamiętania nazwie RAZ NA JAKIŚ CZAS, NIE CZĘŚCIEJ NIŻ RAZ W ROKU, ZAWSZE NA DZIEŃ KOBIET i na koniec tort”. Oczywiście uroczystość przebiegała według pewnego schematu, ale zaprezentowany program artystyczny był inny. Inne przedstawienie, inne piosenki i inna dekoracja tortu. Przybyłym Paniom bardzo się to podobało, bo nie szczędziły artystom braw, a nawet prosiły o bisy.Po złożeniu Paniom życzeń przez: Miłosza, Nadię, Zosię, Madzię i Igora zaprezentowaliśmy przedstawienie BAJKOWY KOGEL – MOGEL. Potocznie kogel – mogel oznacza zamieszanie, chaos. Autor scenariusza zadbał o to, aby w przedstawieniu było zamieszanie, a w zaprezentowanym przez nas występie, to zamieszanie było jeszcze większe, a to za sprawą nieobecności dwóch aktorów. Ale daliśmy radę, o czym świadczą słowa p. wójta Marcina Grędy.

Oprócz wyrazów uznania aktorzy otrzymali prezenty, które przygotował GOK w Sadownem, a wręczyli je: p. dyrektor Ewa Piórkowska, p. wójt Marcin Gręda oraz p. przewodniczący Tomasz Szymanik.

W przedstawieniu wystąpili: Magda Narowska, Witek Bereza, Ala Gajewska, Milenka Gajewska, Amelka Puścion, Julia Mikołajczyk, Wiktoria Jakubik, Maja Bubrzyk i Danuta Chylińska.

Danuta Chylińska

Zdjęcia w galerii Google>>>

Ten wpis został opublikowany w kategorii Przedstawienia i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.